283 | STOJÍCÍ ŽENSKÝ AKT S KYTICÍ
VOBECKÝ František (1902 – 1991)
- starting price: 500 CZK
- hammer price: 2 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tužka na papíře, 24,4 x 34,2 cm, volný list, datace 1943, signováno, vlevo dole F. Vobecký 1943.
Provenience:
Z pozůstalosti autora.